یه جای خالی...

یه سوال ، چرا تلویزیون می خرین ؟ یخچال می خرین ؟ گاز می خرین؟ و ...و...

صادقانه بگو ؛ چون جای اضافی داری و یا اینکه چون بهشون نیاز داری؟

اگه دلت تلویزیون بخواد نداشته باشی ، میشه سرتو یه جور دیگه گرم کنی ؛ شاید مفید ترم باشه ؛تازه بعدا تلویزیونی که میخری مدل بالا تره . اما تحملش وحشتناکه . هر جا میری ، تو هر جمعی بحث فلان سریاله ، حرف فلان برنامست و ... توهیچی نداری که بگی . شاید خیلی مهم نباشه اما غم دنیا رو دلت می شینه. انگار خیلی تنهایی . من وقتی سوم دبیرستان بودم ۶ ماه تلویزیون نداشتیم ،دلیلشو کار ندارم ، اما تجربش کردم .انگار حرف همه حرف سریالای دیشب بود . بایستی سرمو زیر مینداختم و سعی می کردم از حرفای بقیه یه چیزی از داستان فیلم بفهمم تا سوتی ندم .

حالا دلم نی نی می خواد ، نه به این خاطر که تنهام ، بی کارم ، سرگرمی ندارم ، پول اضافی دارم ،میخوام باهاش شوهرمو پابند کنم  و ....

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

نیاز دارم . جاش خالیه تو زندگیمون .

حالا هم همه جا نی نی پره . همه هم سن و سالام دوتا بچشونو دارن . حتی پسرا. مردیم از بس به همه گفتیم بابا میخوایم خوش باشیم .

غصه می خوری وقتی داری با دوستت حرف می زنی و هی داره با بچش ور میره و یهو هم میگه ببخشید بچم حوصلش سر می ره . غصه می خوری وقتی دختر عمت تو ١۶ سالگی حامله می شه و همه می دونن و کسی به خانوادت تا ۵ ماه خبر نمی ده . غصه می خوری وقتی همه دارن راجع به بزرگ کردن بچه هاشون حرف می زنن و تو حوصلت سر میره و هر کاری می کنی بحث عوض نمیشه و یهو همه متوجه تو می شن و شروع می کنن دکتر و داروی گیاهی و حجامت و فال و جادوگر و ... معرفی می کنن و تازه می فهمی وای دردناک تر از بحث بچه هم وجود داره.

خدایا ، ما اون سال یه تلویزیون مدل بالا خریدیم که دور و وریامون کف کردن . یعنی نی نی ما قراره چجوری باشه که ما رو اینقد تو سف نگه داشتی . ببین خدا جون سکینه خانوم بی نوبتی کرد . ااا چقلی نمی کنم ، می ترسم تموم بشه و دست خالی برم خونه .ااا باز یکی اومد و گفت بچم تو خونه تنهاست و بی نوبت گرفت و رفت . باشه ، لابد حقمه.

/ 0 نظر / 9 بازدید